Wykonuję strony www oparte na wordpress, joomla, drupal oraz inne CMS (z panelem zarządzania), a także proste strony w HTML, w pełni responsywne. Każda zrobiona przeze mnie strona oprócz podstawowych treści, grafik, formularzy czy galerii jest także od razu zabezpieczona przed nieautoryzowanym dostępem, niewłaściwymi komentarzami oraz rozsyłaniem spamu przez roboty internetowe. Nie tylko tworzę, ale również opiekuję się wykonanymi stronami, monitoruję ich stan i wprowadzam niezbędne poprawki.

Dopasuję stronę do charakteru Państwa firmy, stworzę poprawnie działające formularze kontaktowe, dodam linkowanie do portali społecznościowych, ustawię odpowiednio parametry witryny, kierowanie na połączenie szyfrowane https (niezbędny certyfikat SSL, zwykły lub wildcard – domena oraz subdomeny). Realizuję zmówienia zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt mailowy. Proszę podać jak najwięcej szczegółów, które są dla Państwa istotne, wtedy łatwiej będzie można dobrać właściwy CMS oraz dodatkowe moduły. Choć nie zawsze strona www musi mieć CMS, często wystarczy witryna napisana w HTML bez panelu zarządzania. Co ma ten plus, iż nie ma się do czego włamać 😉 a przede wszystkim tak wykonana witryna jest zdecydowanie szybsza, niż te oparte o CMS (zawiera tylko niezbędny kod, bez masy kodu który musi mieć każda witryna z CMS).

Oferuję również usługi takie jak naprawa uszkodzonych witryn www, sprawdzenie stron pod kątem złośliwego kodu i jego usunięcie, wykonanie zabezpieczeń, migrację na inny hosting, migrację pomiędzy CMS-ami, aktualizację stron www i wiele innych.