Zajmuję się witrynami www już kilka lat. Skutecznie udało mi się naprawić wiele błędów, dokonać migracji serwisów oraz wdrożyć lub poprawić zabezpieczenia. Obecnie pracuję w firmie świadczącej usługi outsourcingu IT i w związku z tym, mam wiele możliwości rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności w pełnym spektrum usług związanych z infrastrukturą informatyczną.

W zakresie świadczonych przez firmę IT Omega usług (zbliżonych tematycznie) są m.in. monitoring stron, zarządzanie witrynami www, polityka kopii zapasowych baz danych oraz plików, tworzenie nowych serwisów i w zasadzie wszystko co jest z tym związane. Jako pracownik IT Omega mogę świadczyć dla Państwa w/w usługi, lecz nie tylko - zakres obsługi informatycznej dostępny jest na stronie https://itomega.pl.

Dlaczego ja? Pytanie dobre i na miejscu ... Myślę, że najlepsza odpowiedź na to pytanie jest taka, iż dokładam wszelkich starań aby solidnie i rzetelnie wykonywać swoją pracę i nie zostawiam Klienta z problemem, tylko staram się ten problem rozwiązać.

✴✴✴

Motywy Bootstrap

STARTIMPACTMULTISOLUTION

✴✴✴

Poglądowe strony testowe (WordPress):

WITRYNA – DEMOSKLEP WooCommerce – DEMONieruchomości  – DEMO

 

Oczywiście zawsze można zmienić układ strony (w granicach możliwości wybranego motywu), można wybrać inny motyw i przeprogramować, lub zainstalować nowe pluginy. Ewentualnie można też wykonać mix wordpress z podstawieniem plików html z treścią, aczkolwiek to jest dość radykalne rozwiązanie moim zdaniem. Generalnie możliwości konfiguracji jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji i potrzeb.

✴✴✴

SKLEP PrestaShop – DEMO

✴✴✴

Produkcyjne strony zbudowane na Drupalu

SERWIS LAPTOPATECHNICY – MAGICY

✴✴✴

Strona testowa z użyciem Joomli

TESTOWA 1 – DEMOTESTOWA 2 – DEMO

✴✴✴

Wizytówki (HTML)

Wizytówka z menu typu „hamburger”Wizytówka „+” – zmienny kolor tła
(trwała, nie wymaga aktualizacji)(wersja rozwojowa – w trakcie prac)

✴✴✴

INNE

Portal „Kariera” – demoDashboard – demo

✴✴✴

Przykładowe wideo, mogące służyć np. za tło strony głównej.

video
play-sharp-fill
video
play-sharp-fill