Zajmuję się witrynami www już kilkanaście lat. Skutecznie udało mi się naprawić wiele błędów, dokonać migracji wielu serwisów oraz wdrożyć lub poprawić zabezpieczenia. Obecnie pracuję w firmie świadczącej między innymi usługi outsourcingu IT i w związku z tym, mam wiele możliwości rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności w pełnym spektrum usług związanych z infrastrukturą informatyczną, zarządzaniem hostingami, domenami, certyfikatami SSL etc.

W zakresie świadczonych przeze mnie usług są monitoring stron, zarządzanie witrynami www, polityka kopii zapasowych baz danych oraz plików, tworzenie nowych serwisów i w zasadzie wszystko co jest z tym związane. Jestem w stanie zweryfikować poprawność zabezpieczeń witryny, doradzić jak je poprawić (jeżeli nie są wystarczające) lub wykonać zabezpieczenia w przypadku gdy ich nie ma w ogóle - co jest wbrew pozorom dość częste. Nie wiem dlaczego, ale większość firm, która zajmuje się tworzeniem stron www, owszem tworzy je (często bardzo ciekawe i nowoczesne), tylko jakoś zapomina o tym, że wypadałoby je zabezpieczyć chociaż w podstawowym zakresie. Co prędzej czy później ktoś może wykorzystać.

Dlaczego ja? Pytanie dobre i na miejscu ... Myślę, że najlepsza odpowiedź na to pytanie jest taka, iż dokładam wszelkich starań aby solidnie i rzetelnie wykonywać swoją pracę i nie zostawiam Klienta z problemem, tylko staram się ten problem rozwiązać.

✴✴✴

Motywy Bootstrap

STARTIMPACTMULTISOLUTION

✴✴✴

Poglądowe strony testowe (WordPress):

WITRYNA – DEMOSKLEP WooCommerce – DEMONieruchomości  – DEMO

 

Oczywiście zawsze można zmienić układ strony (w granicach możliwości wybranego motywu), można wybrać inny motyw i przeprogramować, lub zainstalować nowe pluginy. Ewentualnie można też wykonać mix wordpress z podstawieniem plików html z treścią, aczkolwiek to jest dość radykalne rozwiązanie moim zdaniem. Generalnie możliwości konfiguracji jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji i potrzeb.

✴✴✴

SKLEP PrestaShop – DEMO

✴✴✴

Strona testowa z użyciem Joomli

TESTOWA 1 – DEMOTESTOWA 2 – DEMO

✴✴✴

INNE

Portal „Kariera” – demoDashboard – demo

✴✴✴

Przykładowe wideo, mogące służyć np. za tło strony głównej.

video
play-sharp-fill
video
play-sharp-fill